پارسیان رایا پژوه

نگاهی نو به فناوری اطلاعات

ترافیک و بازدید واقعی
  آماروترافیک سایت خود را بدون هیچ هزینه ای همیشه بالا نگه دارید :

 قطعا شما شخصی هستید که سایتی ویا وبلاگ شخصی دارید وباز دید از سایت یا وبلاگتان برایتان مهم است ممکن است دست به هر کاری بزنید اما ان باز دید دلخواه را نداشته اید در اینجا سایتی به شما معرفی می کنم که افزایش بازدید وترافیک ابدی برای سایتتان می آورد.

فواید افزایش بازدید وترافیک سایت=افزایش رتبه سایت در الکسا وگوگل=سایتهای دیگر به شما تبلیغات فراوان می دهند=محصولتان را در آن قرار داده وبفروشید.

بهترین وتضمینی ترین راه یک سایت خارجی با پیچ رنک بالا که اگر فعالیت داشته باشید تا عمر دارید افزایش باز دید وترافیک خواهید داشت شما در این سایت باید زیر مجموعه بگیریداگر بتوانید حداقل زیر مجموعه را به دست بیاورید.

می توانید در سایتهای که در این سایت عضو هستند لینک داشته باشیدلازم نیست شما کاری انجام دهید فقط لینکتان را در پنل کاربری سایت ثبت کنید وهر وقت توانستید ان تعداد زیر مجموعه را بدست بیاورید سایت خودش به طور اتوماتیک لینک شما را در سایتهایی که عضو هستند وباز دید بالایی دارند به نمایش می گذارد شاید بگویید بازدید کننده خارجی که به درد من نمی خورد0000 تا ببیند سایت فارسی است زود می رود.

اشتباه نکنیداگر چه بازدید کننده خارجی به محض ورود با دیدن فارسی وایرانی بودن سایت شما را ترک کند ولی چون سایتهای عضوی که لینک شما در ان قرار میگیرد محبوبیت وپیچ رنک بالای  دارند وقرار گیری لینک شما در چنین سایتهای باعث بالا رفتن بک لینک شما می شود. در ضمن خیلی از سایتهای ایرانی عضو هستند که رویه روبه رشدی را دنبال می کند.

اولین ومهمترین عامل در امتیاز رتبه به سایتها از طرف گوگل برسی می شود بک لینک لست عوامل دیگری نیز موثر است ولی هیچ کدام مانند بک لینک نیست اگر لینک سایت شما برای مدت طولانی در سایت یا سایتهای که  رتبه بالای نسبت به سایت شما در گوگل دارد قرار بگیرد باعث افزایش رتبه سایتتان می شود.

با کسب 10 زیر مجموعه لینک شما در 10 سایت پر با زدید قرار می گیرد ترافیک خوبی برای سایتتان می اورد.


Click Here for Free Traffic!
Click Here for your Free Traffic!

برای ثبت نام روی عکس بالا کلیک کنید :

 روی لینکی که در کادر sponsor ad است کلیک کنید صفحه ان بعد از ثانیهای باز می شود در بالای ان کدی به شما  نشان داده می شود ان کد را در قسمت sponsor ad تکست باکس  وارد کنید اگر دقت کنید در کادر پایین تر هم 6 اگهی تبلیغاتی وجود دارد بر روی انها کلیک کرده وکدی که به شما میدهد را در تکست باکس اختصاصی خود قرار دهید . 1- full name=نام ونام خانوادگی وارد مینمایید.

2-email=ادرس ایمیل خود را وارد می نمایید.

3-text ad=توضیحاتی در مورد سایت خود به زبان انگلیسی یادداشت نمایید.

4-websit url=ادرس وبسایت خود را وارد کنید.

5-و  درکادر انتهایی اولی واخری گزینه تیک شود وکلمه sign me up now کلیک نمایید کار تمام شد.

3 ایمیل برایتان ارسال می شود ممکن است داخل اینباکس ویا اسپم با شد در یکی به شما عضویتتان را تبریک می گوید در دومی لینک فعالسازی وجود دارد که با کلیک بر روی ان حساب کاربری شما فعال می شود وسومی مشخصات لوگین وپرفایل شما در سایت می با شد.

-در پنل کار بری با کلیک بر رویsee my stateمی توانید تعداد زیر مجموعه های خود را در رده های مختلف ببینید.

-با کلیک بر روی لینک edit my ad میتوانید ادرس وتوضیح سایتتان را ویرایش کنید.

-با کلیک بر روی get my url&banners لینک معرفی خود را دریافت کنید وزیر مجموعه کسب کنید می توانید به صورت لینک یا بنر در سایت قرار دهید.

-با کلیک بر  کلیک logout ازپنل کار بری خارج شوید .


Click Here for Free Traffic!
Click Here for your Free Traffic!

جستجو ...

مطالب مفید ...
راجع به فواید مجازی سازی چه میدانید    ؟

  


  آیا میدانید مجازی سازی برای 

 همه ابعاد کسب و کار , کاربرد داشته و باعث کاهش چشمگیر هزینه ها میشود ؟           بخوانید ..  بدانید ..
تبادل لینک 
استخدام در پارسیان رایا

پارسیان رایا از افراد علاقه مند و پویا در امور شبکه - طراحی سایت و برنامه نویسی دعوت به همکاری بعمل می آورد.


ادامه ...